דובאי, אבו דאבי, איחוד האמירויות, חופשה עם ילדים בדובאי, אטרקציות בדובאי, מלון אטלנטיס בדובאי, הבורג' חליפה, מלונות מומלצים בדובאי, טיול מאורגן לדובאי, מלונות יוקרה בדובאי, המלצות לחופשה בדובאי, הטוב ביותר בדובאי, המלצות על מלונות בדובאי, שארג'ה,

חופשה משפחתית באמירויות – אבי דאבי, דובאי ועוד.

בטוח שלא חלמתם מעולם על חופשה באמירויות, אבל, כעת ברגע שהדבר ייתאפשר, תתפלאו לדעת שחופשה כזו מתאימה לא רק לכם אלא לכל המשפחה – וזו חופשה חלומית ממש.

כולם יודעים שבדובאי המלון הגדול בעולם, היחיד בדרגת 7 כוכבים, כולם מכירים את הקניונים האדירים ואת השווקים של האמירויות, אבל, מסתבר שהאמירויות הן ארץ החלומות עבור הילדים, באמירויות תמצאו פארקי שעשועים, פארקי מים, חופים מטורפים, מסלולי ג'יפים או שיירות גמלים במדבר, סקי , קניות ועוד – להלן רק טעימה מהמבחר המטורף:

עולם הפרארי באבו דאבי הוא פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, וכפי שהשם מרמז, מתרכז בחוויית עולמה של פרארי וכולל את רכבת ההרים המהירה ביותר בעולם, המואצת בין 0 ל 149 קמ"ש (240 קמ"ש) ב -4 שניות.

פארקי השעשועים כוללים את סיקס פלאגס, לגולנד, קידזניה, מושיון גייט, עולם ההרפתקאות של IMG, פארק בוליבוד ועוד.

הבורג 'ח'ליפה בדובאי הוא הבניין הגבוה בעולם והמבקרים יכולים לנסוע במעלהו לתחנת צפייה שנמצאת בסמוך לפסגת הבניין כדי ליהנות מנופים מדהימים של העיר ומחוצה לה.

ואדי פראי בטבע ואקוווונטורה הם שני פארקי מים ברמה עולמית המספקים חוויה לכל המשפחה.

סקי דובאי בקניון האמירויות הוא מדרון הסקי המקורה השלישי בגודלו בעולם, בגודל של 400 מטר משתמש ב 6000 טונות שלג. אתר הנופש סקי דובאי הוא מדרון הסקי המקורה הראשון באיחוד האמירויות שנפתח, כל הציוד, למעט כפפות וכובע, מסופק – מגלשיים / סנובורד, חליפות שלג, מגפיים וגרביים כלולים במחיר (הגרביים חד פעמיים). חנות הסקי הסמוכה מוכרת ציוד, כולל כפפות. מדרון סקי נוסף מוקם באל ח'יימה.

טיולי "ספארי במדבר" יכולים להיות חוויה מהנה לתיירים. רצוי להזמין אותם מראש, אך ניתן לנסות ולהזמין מהמלון. הטיולים בדרך כלל מתחילים בשעות אחר הצהריים המאוחרות ומסתיימים בשעות הערב המאוחרות. תאספו מהמלון שלכם ותיסעו למדבר ברכב 4  4.x מרבית החבילות כוללות נסיעה מקסימה על הדיונות, רכיבה קצרה בגמלים, מזנון ערבי ורקדנית בטן.

החוויות הצבעוניות כוללות את המזרקה הריקודית הגדולה בעולם, עם מספר מופעים החל משקיעה, ואחד האקווריומים הגדולים בעולם, אקווריום דובאי.

לאוהבי הטבע ישנם גנים מקסימים כמו גן הפרחים שכולל פסלי פרחים מיוקן השייח זאיד אבו סולטן דרך דמויות מצוירות של מיקי מאוס ושאר החברים מסרטי דיסני ועד שעוני ענק, מטוסים, בתים ורכבים.

גן הפרפרים של דובאי הינו פארק מקורה , מעוצב בסגנון ערבי וכולל כ 45 סוגי פרפרים מכל העולם , כולל גלריה לאומנות ומוזיאון פרפרים.

ישנם גם מספר מוזיאונים שחובה לבקר כגון המוזיאון של דובאי על חיי היומיום בעבר, מוזיאון הנשים המספר על חיי הנשים באמירויות או מוזיאון האשליות אשר משתרע על 450 מ"ר וכולל יותר מ 80 תערוכות אינטראקטיביות, אשליות אופטיות, הולוגרמות, מנהלת מערבולת וחדרים מיוחדים שמותחים את החושים

אי אפשר לא להזכיר את החופים שמקיפים את האמירויות, חלקם חופים פראיים עם חול לבן בהם תוכלו לקחת שנורקל ולשחות , אחרים מפוארים ומזמינים כוללים מועדוני צלילה, ספורט ימי ועוד.

בחלק מהחופים ניתן לרכוש בקתות על החוף , להינות מהדקלים מסביב או מהדיונות, טוענים שהחופים האלו הם היפים ביותר במזרח התיכון

בעולמות נופש נוכל להציע לא רק כרטיסי כניסה למבחר אטרקציות אלא גם חבילות מובנות.

לפרטים נוספים על הטיול:
טיולים נוספים שאולי יעניינו אותכם

אולי יעניין אתכם גם..